Особливості норкових шуб

Норкова шубка повинна бути м'якою, блискучою, а її хутро досить густим і шовковистим. Після того, як ви проведете рукою хутро «проти шерсті» воно повинно самостійно повернутися у вихідне положення. Ворс повинен бути еластичний, пружний, однаковий за розміром і густим.Якщо підкладка шуби наглухо не пришита, зсередини можна подивитися якість вичинки шкурок.Ціна норкової шубки також пов'язана і з її кольором та якістю хутра.
Сьогодні існує величезна кількість типів норки, але практично всі вони свого часу були виведені з двох основних видів: європейської норки (Скандинавія) і американської (Канада). Скандинавська норка виведена в північній Європі - хутро цього різновиду відрізняється рівним ворсом середньої довжини. Скандинавська норка також буває різною. Виділяють в цьому різновиді датську та фінську норку. «Сапфір» і «віолет», «сріблясто-блакитна», «ірис» - все це фінська норка.
Скандинавский хутровий промисел представлений такими хутряними марками як SAGA - фінський хутряний аукціон, KOPENGAGEN FUR - хутро датських хутрових фермерів-виробників. Найрідкіснішим з північноамериканської норки є хутро з дуже коротким ворсом, яке відчутно нижче підпуш’я. Це хутро схоже на щипану норку, пройшовше особливу обробку. Фірмовим знаком хутра американської норки, є ефект природного бархату, обумовленого тим, що щільне, надзвичайно густе підпуш’я знаходиться практично на одному рівні з коротким ворсом.
Канадська норка представлена такими відомими хутряними марками як NAFA , Blackglama і American Legend . Марка Blackglama означає вирощену на фермах темну – чорну норку , одну із найкращих у світі.
Компанія American Legend присвоює лейбл Blackglama виключно чорній норці , яка має якісний натуральний майже чорний колір хутра - його ще називають кольором нафти. .
Натуральний колір норки володіє такими тональностями відтінку, які неможливо створити за допомогою фарбування . Глубина кольотру і блиск натурального хутра норки створюються в процесі гармонійного розвитку остьового волосу та підпушку .
Blackglama – це та приємна унікальна можливість виділитись із вже досить великої кількості людей в Україні , які носять шуби та хутрові вироби з норки.
Висока якість хутра , подібна ніжнійшому бархату коротка ость , насичений чорний колір , густий та надзвичайно м’який підпушок , також невелика кількість на ринку , забезпечують норці Blackglama ексклюзивне місце серед іншого хутра та більш дорогу цінову нішу.
Хутряні марки на виробах свідчать на якому аукціоні було продано хутро, являються гарантією якості. Шкури, здані фермерами на аукціони, проходять сортування по відповідності кольора і текстури ворсу. Також хутряні марки можуть свідчити про те, що це хутро відповідає міжнародним правилам виведення і відлову хутрових тварин.
Шуби пошиті з хутра проданого через певний аукціон мають відповідний лейбл, супроводжуються сертифікатом виробника хутра. Хутровий аукціон NAFA (North American Fur Auctions) - найстаріший хутровий аукціон в Північній Америці і найбільший аукціон з продажу дикого хутра в світі. Хутровий аукціон KOPENGAGEN FUR - провідний світовий постачальник невиченого хутра, найвідоміший аукціонний будинок, який пропонує найрізноманітніший вибір норки та іншого хутра.
Ярлики Kopengagen Fur символізують стандартизовану систему котирування якості хутра. Маркіруются шкірки тільки вищої якості. Кожен ярлик має ідентифікаційний номер. NAFA MINK - марка для всієї кольорової норки, крім чорної. BLACK NAFA - марка чорної нори.На сьогоднішній час біла, чорна, коричнева і блакитна норка, продовжує завойовувати увагу, тріумфально простуючи по подіумах Парижа, Мілана, Лондона, Мадрида і Нью-Йорка, заслужено посідаючи місце серед найбільш сучасних і ексклюзивних матеріалів модної індустрії.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ДОГЛЯД ЗА ХУТРОВИМИ ВИРОБАМИ
• НЕ ПРАТИ
• ПІДКЛАДКУ ПРАСУВАТИ ПРИ ТЕМПЕРАТУРІ 70-80 ?С
• ПРИ НОСІННІ СЛІД ОБЕРІГАТИ ВІД ВОЛОГИ( дощ ,мокрий сніг)
• ЗБЕРІГАТИ В ПІДВИЩЕНОМУ СТАНІ В МАТЕРЧАСТОМУ АБО ПАПЕРОВОМУ ЧОХЛІ.ПРЕПАРАТ “АНТИМІЛЬ”ПОВИНЕН ЗБЕРІГАТИСЯ НА ПЕВНІЙ ВІДСТАНІ ВІД НАГРІВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ.
• ПРИ ТРИВАЛОМУ ЗБЕРІГАННІ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПЕРІОДИЧНЕ ПРОВІТРЮВАННЯ Й ЗАМІНА ПРЕПАРАТУ “АНТИМІЛЬ” НА СВІЖИЙ.

Якщо ж все таки Ваша шубка промокла:
• ні в якому разі не сушити шуби феном, праскою, або біля обігрівальних приладів;
• виріб повинен просохнути при кімнатній температурі, в підвішеному стані на плечиках;
• недопустимо зберігати хутро в поліетиленових пакетах;
• місце для зберігання не повинно бути занадто сухим, також і занадто вологим;
• не потрібно зловживати хімчисткою, тому що використовувані речовини є досить агресивними.
На літній період рекомендується зберігати хутровий виріб в сухому, прохолодному, добре провітрюваному приміщенні.
В разі необережного поводження із Вашими хутровими виробами, що могло призвести до їхнього пошкодження, радимо звертатись тільки до майстрів із пошиття хутрових виробів.

Залишити коментар...

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.