Чому саме ми?

  •  Неймовірно широкий асортимент хутрових виробів
          Ми готові Вам запропонувати широкий асортимент та різноманітну гаму кольорів у виробах із натурального хутра, а саме : норки (скандинавської, канадської та BLACKGLAMA), бобра, кролика, нутрії та лисиці, а також найновіші трендові моделі, які гарантовано привернуть до себе  Вашу увагу.  Завітавши до нас, Ви обов’язково придбаєте шубку своєї мрії, оскільки ми здатні задовольнити смак найвибагливішого покупця.
  •  Помірні ціни, акції та МЕГА знижки !
          Отримай свою МЕГА знижку, просто завітавши до нашого салону, оскільки на всю продукцію в наших салонах діють святкові знижки до -10%, а для постійних покупців діє досить гнучка система знижок, яка включає в себе наявність дисконтних карток зі спеціальними знижками. А саме головне, що ми здійснюємо пошиття та продаж наших хутрових виробів без будь-яких посередників, що дозволяє Вам дещо економити на придбанні того, чи іншого виробу, так як наші ціни Вас приємно здивують.
  •  Якісне обслуговування та консультація.
           Ви ще й досі в роздумах та вагаєтесь яку шубку для себе обрати (якої довжини, моделі, кольору, а саме головне якості)? Тоді Вам саме до нас!!! Не зволікайте та завітайте до нашого салону, де Вас з радістю зустрінуть та проконсультують наші кваліфіковані працівники із багаторічним досвідом, а також допоможуть у вирішенні даного питання. То ж не проґавте шанс придбати шубку своєї мрії у нашому салоні.